У кожного народу стільки неба над головою - скільки землі під ногами!


Міжнародна асоціація україністів


Національна асоціація україністів


Київ, Україна

 mau-nau@ukr.net

написати листа

International association
of Ukrainian studies

National association of Ukrainian studies
Kyiv, Ukraine

Головна | Новини | Про МАУ | Конгреси МАУ | Національні асоціації україністів

Україністика у світі | Конференції | Родом з України | Видання МАУ

Нові видання з україністики | Контакти

 


ПРИВІТАННЯ ПРОФЕСОРУ СЕРГІЮ ПЛОХІЮ

Шановний пане ПЛОХІЮ!

Міжнародна асоціація україністів сердечно вітає Вас з високою відзнакою багаторічної діяльності, врученням Вам у 2018 році Міжнародної премії імені Тараса Шевченка за книгу «Брама Європи» у галузі «публіцистика». Ця книга, яка охоплює історію України за 2500 років – від Геродота і до анексії Криму, 2015 року вийшла англійською мовою в Нью-Йорку обсягом 432 сторінки, в українському перекладі Романа Клочка її було опубліковано в Києві 2016 і перевидано 2018 року. Це авторитетне видання допоможе краще зрозуміти події минулого, а через них – і наше сьогодення.

Українсько-канадсько-американський історик, професор української історії та директор Українського наукового інституту у Гарварді Сергій Плохій є одним з провідних спеціалістів з історії Східної Європи, йому належить і чимало досліджень українською та англійською мовами з української історії різних періодів, як напр., «Козацький міф. Історія та націєтворення в епоху імперій», «Убивство у Мюнхені. По червоному сліду», «Остання імперія. Занепад і крах Радянського Союзу» та ін.

Широкі славістичні та інші  інтереси ученого, глибина і обшир  наукового багажу, викладацький досвід чинить його праці оригінальними, обсяговими, цікавими не лише спеціалістам, а й широкому читацькому загалу, про  що свідчить великий інтерес до його книг в Україні. Його міжнародний авторитет допомагає ширенню правдивої інформації серед світової спільноти про події в нашій державі.

Тож побажаємо Сергію Плохію нових творчих злетів та відкриттів, плідної праці на теренах гуманітаристики, добра, приязні і підтримки  від рідних і колег! 
Besucherzahler plentyoffish
счетчик посещений

Головна Новини Про МАУ Конгреси МАУ Національні асоціації україністів
Україністика у світі Конференції Родом з України Видання МАУ Нові видання з україністики Контакти