У кожного народу стільки неба над головою - скільки землі під ногами!

Міжнародна

асоціація україністів

 

 mau-nau@ukr.net

написати листа

 

International association
 of Ukrainian studies

Головна Новини Про МАУ Конгреси МАУ Національні асоціації україністів

Україністика у світі Конференції Родом з України Контакти

 

 

ХОФФМАН Дастін

Народився 8 серпня 1937 року в Лос-Анджелесі (Каліфорнія, США).

Кіноактор (США). Оскар ("найкращий актор"), фільми "Крамер проти Крамера", 1979, "Людина дощу", 1988; номінація: "Випуск", 1967, "Опівнічний ковбой", 1969, "Lenny", 1974, "Тутсі", 1982, "Wag the Dog", 1997 роки.

Навчався в консерваторії Лос-Анджелоса, Нью-йоркській Акторській студії, школі драматичного мистецтва при театрі "Playhouse" в Пассадені.

 Після навчання Дастін грав у різних театрах на Бродвеї, знімався на телебаченні. Але кіно перемогло. Дебютом для нього стала маленька роль у фільмі "Tiger Makes Our" (1967). За дебютом прийшов і успіх: Д.Хоффман зіграв головну роль у фільмі "Випуск" Майка Ніколса й був номінований на "Оскара". Через два роки знов номінування за роль в "Опівнічному ковбої" Дж. Шлезінгера.

 У 70-ті Д.Хоффман входить до кола найвидатніших акторів світового кіно. Стрічки "Крамер проти Крамера", "Тутсі", "Людина дощу", "Епідемія", "Шайхрайство" утвердили актора на перших позиціях лідерів сучасного кіномистецтва.

 Д.Хофман народився в родині українських емігрантів до Америки киян. Після відомої з преси історії-непорозуміння, яка сталася з Д.Хоффманом та Дж. Пеленсом (останній демонстративно наголосив на своєму українському походженні при спробі вручити йому російську нагороду в Голівуді) актор проявляє зацікавлення життям української еміграції в США.

 

 
Besucherzahler plentyoffish
счетчик посещений

Головна Новини Про МАУ Конгреси МАУ Національні асоціації україністів

Україністика у світі Конференції Родом з України Контакти